پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک ملت
  •   پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک سامان
  • داراي تاييديه صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشيم. کليک نماييد
    logo-samandehi

تحليل آماري با نرم افزار eviews


تجزيه و تحليل آماري و اقتصاد سنجي با نرم افزار EVIEWS• نرم افزار Eviews یکی از نرم افزارهای تخصصی در زمینه بکارگیری روش های اقتصاد سنجی، بویژه روش های جدید آن می باشد. نسخه اولیه این نرم افزار توسط بانک جهانی در سال 1994 برای انجام تحلیل های اقتصاد سنجی به بازار ارائه شد و تاکنون نگارش های گوناگونی از آن عرضه شده است. از دید بسیاری از محققین اقتصاد سنجی، بکارگیری آسان روش های VAR ( نامحدود و ساختاری ) و مدل های ARIMA از مزیت های این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزار های مشابه است .

• به هر حال روشن است که چنانچه محققین اقتصادی بخواهند بطور جدی در زمینه تحقیقات اقتصادی فعالیت نمایند، ضروری است در کنار آموزش تکنیک های جدید اقتصاد سنجی با نرم افزارهای با قابلیت بالا نظیر Eviews نیز آشنا گردند.

• با توجه به گسترده شدن روز به روز علم اقتصاد و مدل های اقتصادی و پیچیدگی روابط بین متغیرهای اقتصادی، دیگر به هیچ عنوان امکان تحلیل و تخمین سیستم ها و مدل های اقتصادی بدون کمک گرفتن از نرم افزارها میسر نمی باشد. نرم افزار Eviews اولین بار در سال 1994 به بازار عرضه شد و هدف از آن انجام عملیات اقتصادسنجی و تجزیه تحلیل آماری داده های اقتصادی بود.

• ریشه اصلی و وجه تسمیه Eviews در حقیقت دو کلمه Econometric Views است که ترکیب این دو کلمه اسم این نرم افزار را نتیجه می دهد.مشاوره و تحليل ايويوز:
براي مشاوره و آموزش نرم افزار EViews به صورت تلفني (با هزينه بسيار مناسب و تعيين وقت قبلي) و تفسير خروجي آن و دريافت راهنمايي در مورد کار با اين نرم افزار و انجام تجزيه تحليل آماري توسط EViews ، با ما مي توانيد تماس بگيريد.

ضمنا آماده قبول سفارشات تجزيه و تحليل آماري و اقتصادسنجي با نرم افزار ايويوز هستيم. کافي است به ما ايميل بزنيد و يا اينکه از منوي سفارش اين وب سايت درخواست خويش را ارسال نماييد.وب سايت ويژه تحليل اقتصاد سنجي با نرم افزار ايويوز :


به اطلاع مشتاقان و علاقه مندان به نرم افزار ايويوز و موضوع اقتصادسنجي مي رسانيم که وب سايت ويژه اين نرم افزار در خدمت شما مي باشد. اين سايت که يکي ديگر از وب سايتهاي اين گروه مي باشد به صورت تخصصي، ويژه و از صفر تا صد به موضوع اقتصادسنجي و تحليل هاي اقتصادي با نرم افزار EViews مي پردازد : قبول سفارشات تحليل با ايويوز


ساير نرم افزارهای تحليل آماری