پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک ملت
  •   پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک سامان
  • داراي تاييديه صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشيم. کليک نماييد
    logo-samandehi

تحليل با نرم افزار sas


SAS: نرم افزار تجزيه و تحليل آماري و انجام طرح آزمايشها• با خلق نرم‌افزار تحلیل آماری Statistical Analysis Software) SAS ) وبا توسعه آن توسط گودنایت و بار به همراه دو شریک دیگر جان سال و جین هلوگ در سال 1976 ،موسسه ساس که در حال حاضر بزرگ‌ترین شرکت خصوصی نرم‌افزار دنیا است،را تاسیس کردند.

• نگارش‌های متعددی ازاین نرم‌افزار در دسترس می‌باشد. اولین نگارش موجود این نرم‌افزار نگارش تحت سیستم عامل DOS می‌باشد بعد از آن با ایجاد سیستم‌عامل‌های ویندوز و …، این نرم‌افزار قابلیت نصب تحت سیستم‌های عامل را در نگارش‌های بعدی یافت. اولین نگارش تحت ویندوز این نرم‌افزار نگارش 12/6 می‌باشد. نگارش های بعدی تحت سیستم عامل ویندوز عبارتند از نگارش 7.0، 8.0، 8.2 و 9.1 ، میباشند.

• نرم افزار SAS از حرفه ای ترین نرم افزار های آماری است که در آن سرعت پردازش اطلاعات به نحو چشمگیری بالاتر از سایر نرم افزارهای آماری است و بنابراین میتوان از آن در کارهای پیچیده ی آماری استفاده نمود از محاسن دیگر این نرم افزار امکان برنامه نویسی برای تحلیلهای پیشرفته آماری و علی‌الخصوص برنامه نویسی جهت تحلیلهای ماتریسی است .

• سامانه SAS یکی از بسته های نرم افزاری مفید برای تحلیل رگرسیون چندگانه می باشد . به خصوص این سیستم دارای شیوه های بسیار ساده و توانا برای کار با داده هاست . مزایای بررسی داده ها بعلاوه توان رسیدن به بسته ای نرم افزاری رگرسیون BMDP آن را برای آنهایی که کامپیوترشان IBM است یا با IBM سازگارند ارزشمند کرده است .

• برنامه های SAS به دو صورت در اختیارند . برنامه های کتابخانه ای استاندارد که SAS آنها را به طور کامل انجام می دهد و برنامه های کتاب خانه ای تکمیلی که به وسیله استفاده کنندگان SAS ارائه شده اما کاملاً به وسیله SAS انجام نمی شوند .

• در کتابخانه استاندارد چهاربرنامه رگرسیونی خطی و یک برنامه رگرسیونی غیر خطی وجود دارد .براي مشاوره و آموزش نرم افزار sasبه صورت تلفني (با هزينه بسيار مناسب و تعيين وقت قبلي) و تفسير خروجي آن و دريافت راهنمايي در مورد کار با اين نرم افزار و انجام تجزيه تحليل آماري توسط sas، با ما مي توانيد تماس بگيريد.ساير نرم افزارهای تحليل آماری