پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک ملت
  •   پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک سامان
  • داراي تاييديه صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشيم. کليک نماييد
    logo-samandehi

آموزش تحليل آماري

آموزش در اصل سرمايه گذاري فرد بر روي خودش مي باشد و شکي نيست که از سرمايه گذاريهايي است که توجيه اقتصادي بسيار بالايي دارد. در زماني که هر روز بر حجم اطلاعات و داده در زندگي ما افزوده مي گردد، آموزش آمار و چگونگي تجزيه و تحليل آماري براي فرهيختگان جامعه و پژوهشگران و دانشجويان ضروري است.
با توجه به موقعيت مکاني و امکانات دفتري مناسبي که در محل دفتر ما وجود دارد، فرصتي خوبي به وجود آمده تا در زمينه آموزش تحليل آماري نيز فعاليت کنيم و از اين طريق نيز نقش خويش را در توسعه فرهنگ تحليل آماري،‌ که در نهايت بهره‌وري بالاتر و توسعه کشور را در پي خواهد داشت، ايفا نماييم. خدمات ما در زمينه آموزش آمار گسترده مي باشد که در زير به شرح هر کدام مي پردازيم.
لطفا توجه نماييد که آموزش تحليل آماري را از جايي دريافت مي کنيد که خود عملا ارائه دهنده اين خدمات در سطح کشور مي باشد.
براي سفارش درخواست آموزش درس آمار، تحليل آماري و يا نرم افزار spss با راههاي ارتباطي ذکر شده در پايين صفحات سايت با ما تماس بگيريد تا برنامه ريزي لازم صورت پذيرد.

تدريس خصوصي درس آمار

مي بايست به عنوان يک آمارگر اعتراف کنم آنچه که در دانشگاههاي ما به عنوان درس تحليل آماري به دانشجويان رشته هاي مختلف آموزش داده مي شود، سخت، فشرده و سنگين مي باشد. در حقيقت در يک درس آمار مي خواهند مفاهيم گوناگوني از آمار توصيفي و استنباطي به دانشجويان انتقال دهند که دانشجويان رشته آمار براي اکثر اين مفاهيم درس چهار واحدي جداگانه اي دارند.
علاوه بر اين دانشجوياني که در طي دوران تحصيل خود کمتر دروس مرتبط با رياضيات را گذرانده اند، هنگام مواجه با فرمولها و محاسبات رياضي گونه در درس آمار شوکه مي شوند.
در مجموع مي توان گفت که اکثريت قريب به اتفاق دانشجويان با سختي اين درس را مي گذرانند و وجود جايي که علاوه بر کلاس درس استاد بتواند دانشجو را در يادگيري و گذراندن اين درس کمک نمايد يک نياز مي باشد. در همين راستا ما در دفتر خويش آمادگي آموزش خصوصي يا گروهي درس آمار يا درس تحليل آماري را داريم:
عنوان دوره: تدريس خصوصي درس آمار دانشگاه
مدرس دوره: آقاي مصطفي خرمي، نگارنده کتاب تحليل سريهاي زماني با نرم افزار ميني تب (اين کتاب را از بخش فروشگاه اين وب سايت مي توانيد دريافت نماييد)
مدت زمان دوره: بر اساس نياز دانشجو، از دو جلسه تا ده جلسه
مکان برگزاري: دفتر ارتباط با مشتريان گروه اطمينان شرق واقع در بلوار قرني (مشهد مقدس)
هزينه هر جلسه آموزش با زمان يک ساعت و نيم: صد تومان

آموزش حضوري نرم افزار spss

در خصوص نرم افزار بي بديل spss افراد زيادي به امر آموزش مشغولند. اما يک نکته مهم در اين زمينه را لازم است به شما محقق يا دانشجوي گرامي عرض کنيم.
دوستان گرامي، نرم افزار اس پي اس اس نرم افزاري بسيار گسترده و جامع مي باشد که آزمونهاي آماري زيادي را با استفاده از آن مي توان انجام داد. حتي بسياري از فارغ التحصيلان رشته آمار، خود نيز به تمام زواياي کار با اين نرم افزار مسلط نيستند. ضمن اينکه براي کار با اين نرم افزار لازم است به اصول علمي آماري آن که در کتابهاي مرجع آماري موجود است نيز مراجعه نمود. بنابراين اينکه يک دانشجوي رشته غير از آمار بخواهد به کار با اين نرم افزار مسلط گردد کاري دشوار مي باشد.
پيشنهاد ما به عنوان يک مشاور آماري اين است که متقاضي با توجه به محدوده نياز خود به دنبال آموزش اين نرم افزار باشد و با تمرکز روي هدف خويش، آموزش لازم را دريافت و از آن بهره‌برداري نمايد.
به عنوان مثال دانشجويي که براي انجام تحليل آماري پايان نامه خويش، نيازمند آزمونهاي t استيودنت و آناليز واريانس يک طرفه مي باشد، کافي است بعد از يادگيري اصول کار با اين نرم افزار، منوهاي مربوط به اين آزمونها را ياد گرفته و بتواند خروجي مد نظر خويش را از نرم افزار استخراج و آنرا تحليل نمايد. چنين فردي ديگر نياز ندارد که مثلا مبحث رگرسيون يا سريهاي زماني را نيز آموزش ببيند.
بهرحال با توجه به نياز متقاضي محترم، ما به صورت انتخابي و يا کلي، آمادگي آموزش نرم افزار spss را داريم. لازم است هنگام درخواست آموزش اين نرم افزار، متقاضي محترم جزئيات لازم را در اختيار ما قرار دهد. اطلاعات دوره به قرار زير است:
عنوان دوره: تدريس خصوصي نرم افزار spss
مدرس دوره: آقاي مصطفي خرمي، نگارنده کتاب تحليل سريهاي زماني با نرم افزار ميني تب
مدت زمان دوره: بر اساس نياز دانشجو، از دو جلسه تا چندين جلسه
مکان برگزاري: دفتر ارتباط با مشتريان گروه اطمينان شرق واقع در بلوار قرني (مشهد مقدس)
هزينه هر جلسه آموزش با زمان يک ساعت و نيم: صد تومان

آموزش spss به مشتريان اطمينان شرق

هنگامي که تحليل آماري يک پايان نامه و طرح تحقيقاتي توسط ما به انجام مي رسد و دانشجو يا محقق مايل است در فرصتي به صورت حضوري خود نيز به شيوه کار با نرم افزار spss مسلط گردد، آمادگي داريم شرايط لازم براي اين امر را فراهم آوريم. آموزش براي اين دسته از مشتريان ما با تخفيف سي درصد انجام مي گردد.

آموزش تلفني تحليل آماري- طي تماس با خط مشاوره 9099071743

ما ابداع کننده شيوه آموزش تلفني تحليل آماري يا نرم افزار آماري مي باشيم. اين شيوه آموزش به دانشجويان و محققان سراسر کشور اين امکان را مي دهد که فارغ از بعد مکان و دوري مسافت تا دفتر ما از خدمات آموزشي بهره ببرند.
مساله از اينجا شروع مي شود که متقاضي خود تا حدودي با نرم افزار آماري آشنا بوده و خروجي را گرفته است. حال مي خواهد بداند:
اولا خروجي به درستي از نرم افزار گرفته شده يا خير؟ تا در مورد قرار دادن آن در طرح خود اطمينان حاصل کند
ثانيا در تکميل کار خويش با مشکلاتي روبرو مي باشد و نيازمند کمک مي باشد.
حال با توجه به اين شرايط، شيوه کار ما به اين صورت است که متقاضي محترم از طريق تلقن ثابت و بدون نياز به هيچ کدي و از هر نقطه کشور با شماره 9099071743 تماس برقرار نمايد.
در اين شيوه هزينه مشاوره روي قبض تلقن متقاضي محترم اخذ خواهد شد. قيمت مکالمه با خط فوق جزء کمترين تعرفه هاي مشاوره مي باشد و دقيقه اي 2500 تومان مي باشد. اين امکان وجود دارد که از طريق تلگرام يا ايميل مستندات لازم توسط کارشناسان ما بررسي شوند تا مشاوره و راهنمايي تلفني به نحو احسن انجام گيرد.
به احتمال زياد، با صرف زمان 5 تا 10 دقيقه تماس با خط فوق پاسخ سوال و گره کار خود را متوجه خواهيد شد و ديگر لازم نيست هزينه هاي بسيار بالا پرداخت نماييد.
قابل ذکر است با اين شيوه مي توانيد در زمينه تحليل آماري با نرم افزار spss، ليزرل، اسمارت پي ال اس، ايويوز و اکسپرت چويس مشاوره دريافت نماييد.
و فردي که پاسخگوي شما در پشت خط تلفن مي باشد، از تحليلگران خبره شرکت بوده که تجربه کار عملي صدها عنوان تحليل را دارد.
نکته مهمي که لازم است توجه نماييد اين است که منظور از اين نوع آموزش، آموزش شيوه کار با اين نرم افزارها به صورت کلي نيست، بلکه همان جنبه رفع اشکال در زمينه خاصي که دانشجو داراي مشکل مي باشد مد نظر است.

رفع اشکال تلفني نرم افزار آماري

همانند آنچه در بخش آموزش تلفني تحليل آماري گفته شد، در اينجا نيز چنانچه در زمينه کار با هر يک از نرم افزارهاي تحليل آماري مانند اس پي اس اس يا ليزرل يا اي ويوز به اشکالي برخورد نمائيد، کافي است مستندات لازم براي کمک گرفتن از ما را تلگرام يا ايميل نماييد تا از طريق خط مشاوره 9099071743 (به شرح بخش قبل، هزينه مشاوره روي قبض تلفن شما محاسبه خواهد شد) بتوانيد با کارشناس ما در زمينه آن نرم افزار تلفني صحبت نموده و مساله خويش را حل نماييد.
اميدواريم بدين ترتيب بتوانيم مشاور آماري مورد اطمينان و کار بلدي براي محققان و دانشجويان سراسر کشور باشيم.

کتاب تحليل آماري

براي آن دسته از دانشجوياني که مايلند يک کتاب تحليل آماري در اختيار داشته و با کمک آن خود اقدام به خودآموزي نموده و تحليل آماري را کامل بياموزند، فعلا دو کتاب تحليل آماري در بخش فروشگاه وب سايت خود قرار داده ايم. نام اين کتابها به قرار زير است:

  •  کتاب تجزيه و تحليل سري هاي زماني با نرم افزار ميني تب 14
  •  کتاب آمار کاربردي با ميني تب
براي خريداري و دانلود هر کدام از کتابها و مشاهده ساير محصولات تحليل آماري به منوي فروشگاه اين وب سايت مراجعه نماييد.


آموزش خصوصي نرم افزار اکسل (Excel)

نرم افزار اکسل (Excel) يکي از مهمترين و پرکاربردترين نرم افزارهاي آماري است!!. اين واقعيتي است که تمام کساني که با آمار و ارقام سروکار دارند به آن اعتراف مي کنند.
شايد آزمونهاي پيچيده آماري را نتوان با اکسل انجام داد، اما تقريبا تمام آنچه از آمار و تحليل آماري براي ادارات و دستگاههاي دولتي کشور ما نياز است که عمدتا هم آمار توصيفي است به راحتي با اکسل قابل انجام است. با اکسل مي توان برنامه نويسي نمود و محاسبات پيچيده آماري را به راحتي انجام داد و نمودارهايي زيبا و گويا استخراج نمود.
با در اختيار داشتن مربي مسلط به اين نرم افزار بي نظير، ما آمادگي برگزاري کلاس خصوصي نرم افزار اکسل را داريم. هزينه هر جلسه آموزش با زمان يک ساعت و نيم صد تومان مي باشد. مطمئن باشيد حتي با يک جلسه يادگيري نکات و فنون کار با اکسل در کار خود براي دسته بندي و محاسبات آماري پيشرفت قابل ملاحظه اي ايجاد خواهيد نمود.