تحلیل آماری

پژوهش آماری و گزارش تحلیلی برای مدیران

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. تحلیل آماری برای ادارات
 4. chevron_right
 5. پژوهش آماری و گزارش تحلیلی برای مدیران
نام دسته مطالب: تحلیل آماری برای ادارات

پژوهش آماری و گزارش تحلیلی برای مدیران

1 دیدگاه

ارائه خدمات تخصصی آماری به سازمان ها، ادارات و شهرداريها

از آنجايي که در ادارات و مراکز دولتي (مانند وزارت خانه ها و سازمان ها و شرکتهاي دولتي) و بخش هاي عمومي (مانند شهرداريها)، هزينه زيادي براي جمع آوري آمار و گردآوري اطلاعات و همچنين براي نگهداري داده ها صورت مي پذيرد، واقعا لازم است اين مراکز، برنامه منسجم و حساب شده اي براي بهره برداري از اين اطلاعات و داده ها (تحليل آماري) و کشف دانش نهفته در آن (داده کاوي) داشته باشند و از نتايج آن براي بهبود فرآيند هاي کار و تصميم سازي مديران ارشد بهره ببرند.

و اين رسالت از عهده متخصصان با تجربه علم آمار (به عنوان علم تجزيه و تحليل داده ها) و داده کاوي بر مي آيد که قطعا اثرات پر خير و برکتي خواهد داشت.

ما به عنوان مجموعه ای که علاوه بر تجربه انجام صدها عنوان تحليل آماري پژوهشي، مستقيما تجربه زيادي در امر انجام تحليل هاي آماري براي ادارات دولتي و شهرداريها داريم، آمادگي خويش را براي ارائه خدمات تحليلي اعلام مي داريم.

در هر کجاي سازمان و اداره خويش که اطلاعاتي انباشته (چه بر روي کاغذ و فايل هاي اکسل و چه بر روي سامانه ها و سيستم هاي اطلاعاتي و عملياتي خويش) مشاهده مي نماييد، به ما ايميل زده يا تماس حاصل نماييد.

ما بخوبي به اين نکته واقف هستيم که يک تحليلگر آماري هنگام تجزيه و تحليل اطلاعات يک سازمان و يا يک اداره ، براي اينکه بخوبي مسائل سازمان را شناسايي نمايد و تحليل کاربردي تهيه نمايد، لازم است با صرف وقت به شناخت کسب و کار و حيطه فعاليت آن سازمان نيز بپردازد که اين تجربه و نکته مهمي مي باشد.

الف- فرآیند شناسایی مساله های سازمان و تصمیم سازی با استفاده از مشاور آماری

پيشنهاد ما اين است که مديران محترم در دستگاهها براي شناسايي مساله ها و چالش هاي سازمان خويش از مشاوران آماری خبره و آشنا به کسب و کار آن سازمان بهره ببرند. زیرا یکی از توانمندیهای اصلی مشاوران آماری توانمند کشف ابعاد مختلف و زوایای پنهان مساله ها و چالش های سازمان و بیان دقیق و علمی آن چیزی است که ممکن است به صورت حدس و گمان در ذهن مدیران شکل گرفته باشد.

همین اندازه گیری های دقیق مسائل و مشکلات است که باعث شناسایی بهترین راه حلها برای آنها می گردد.

ب- خدمات “اطمینان شرق” برای دستگاهها

 1. تهيه گزارشات آماري و تحليلي -مديريتي در زمينه هايي که به عنوان يک مدير قصد تصميم گيري داريد
 2. داده کاوي اطلاعات و آمار سازمان شما در موضوعي خاص و کشف و استخراج نکات مديريتي و تصميم ساز از آن
 3. انجام تجزيه و تحليل آماري داده هاي حاصل از پرسشنامه هاي تهيه شده توسط ادارات و ارائه نتايج آن
 4. تهيه نقشه هاي جي آي اسي (GIS) تصميم ساز از اطلاعات داراي بعد مکان موجود در اداره
 5. خلاصه سازي آمارها و اطلاعات و تحليلهاي آماري با استفاده از تکنيک هاي اينفوگرافيک و نمودارهاي گويا و جذاب که به خوبي قابليت برقراري ارتباط با مديران سازمانها را دارد
 6. پرزنت و ارائه تحليل آماري انجام شده در خصوص مساله مد نظر سازمان

ج- امکانات ما در راستای تصمیم سازی برای مدیران کشور

ما به عنوان يک مجموعه منسجم و هدفمند، تمرکز خويش را بر ارائه بهترين خدمات در جهت تصميم سازي و کمک به تصميم گيري مديران دستگاهها بر مبناي عملي، قرار داده ايم و تجربه سالها کار در دستگاههاي اجرايي، سالها کار بر روي داده ها و اطلاعات و داده کاوي و سالها تهيه گزارشات تحليلي آماري، را توشه خويش قرار داده ايم.

به طور تيتر وار امکانات ما به قرار زير است:

 • داراي گواهي صلاحيت از مرکز آمار ايران که متولي رسمي و قانوني آمار در کشور مي باشد. براي مشاهده گواهي در پایین اين صفحه بر روي آرم مرکز آمار ايران کليک نماييد.
 • تيمي متشکل از 5 نفر نيروي تمام وقت و 3 نفر نيروي پاره وقت. تحصيلات اکثريت نيروهاي تمام وقت ، کارشناسي ارشد در رشته آمار از دانشگاههاي مطرح کشور مانند شهيد بهشتي تهران، فردوسي مشهد و علامه طباطبايي تهران مي باشد.
 • در اختيار داشتن فضاي اداري مناسب در موقعيت مناسب در شهر مشهد به مساحت حدود 90 متر مربع
 • ثبت شده در اداره ثبت شرکتها و داشتن شناسه ملي شرکت و کد اقتصادي و آمادگي براي عقد قرارداد حقوقي با دستگاههاي اجرايي سراسر کشور و شرکت در استعلامها، با نام “داده پردازي آماري اطمينان شرق”
 • وجود پرسشگران با تجربه و توانمند در کادر ثابت پرسشگران ميداني شرکت
 • امکان سفر به تمام نقاط کشور و انجام طرح هاي آماري
 • با توجه به سابقه بالا در تعاملات بسيار گسترده با شهرداري مشهد، شناخت کاملي از کسب و کار شهرداريها داريم که در انجام طرح هاي آماري براي شهرداريها نکته بسيار مهمي مي باشد

قابل ذکر تصاویر دفتر کار این مشاور آماری را می توانید در این لینک مشاهده نمایید:  تصاویر نیروها و دفتر کار “اطمینان شرق”

د- دانلود نمونه تحليل هاي آماري انجام شده براي شهرداري مشهد

با توجه به همکاري نزديک ما با شهرداري مشهد و مديريت محترم آمار اين ارگان، در ادامه بخشهايي از دو نمونه از تحليلهاي آماري و گزارشات مديريتي- تحليلي تهيه شده براي دانلود قرار داده شده است :

 

, , , , , , , , , , , , ,
دروغ آماری
دروغ آماری چیست؟ آمارگرها چطور دروغ آماری می گویند!
گزارش مدیر شرکت آماری
توسط “اطمینان شرق”: رتبه بندی دفاتر پیشخوان شهرداری مشهد

سایر مطالب مرتبط با موضوع فوق:

توجه شود که بخش سوال و جواب ها و کامنتها بعد از این بخش قرار دارد.

تحلیل آماری چیست

تحلیل آماری چیست و چگونه انجام می شود؟ برون سپاری تحلیل آماری

comment10 دیدگاه
1- تحلیل آماری چیست؟ در این مقاله در این خصوص صحبت می کنیم که اصولا تحلیل آماری چیست و چگونه و با چه ابزارهایی انجام می شود. برای سفارش تحلیل آماری چکار باید کرد؟ و برای آموزش تحلیل آماری از…

مجوزها و تاییدیه ما برای تحلیل آماری

comment3 دیدگاه
جایزه دارید!! اگر تحلیلگر آماری مطمئن تر از ما یافتید! مجوزها و تاییدیه های ما برای ارائه خدمات تجزیه و تحلیل آماری به قرار زیر است: 1- گرید مرکز آمار ایران مرکز آمار ايران به عنوان متولي رسمي و قانوني…
درخواست تحلیل آماری

سفارش تحليل آماري

comment2 دیدگاه
تشریح خدمت تحلیل آماری “اطمینان شرق” در فیلم کوتاه زیر به صورت ویدئویی با این نهاد آماری و خدمت انجام تحلیل آماری برای فصل 4 پایان نامه و نکات مهم آن آشنا شوید: منظور از تکمیل فرم در ویدئوی فوق،…

معرفی داده های جغرافیایی دارای مختصات

comment1 دیدگاه
یکی از تفاوت های بارز GIS با دیگر سیستم های اطلاعاتی ماهیت داده های مورد استفاده در این سیستم است که تحت عنوان داده های اطلاعاتی زمین مرجع یا داده های جغرافیایی مختصات دار نامیده می شوند. این داده ها…

سوال و جواب پیرامون این مبحث از طریق ارسال دیدگاه:
– نیاز به عضویت در سایت ندارد
– از طریق ایمیل خود، از پاسخ ما مطلع می گردید
– اگر کامنتها زیاد است، ابتدا برای جستجو و یافتن سوال مد نظر خود از (f + Ctrl) استفاده نمایید.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام. لطفا سوالات و نظرات خود در خصوص اين مطلب را در همين بخش ديدگاه مطرح نماييد. از طريق ايميل از پاسخ ما مطلع خواهيد شد.
  براي جستجو در ميان کامنت ها از Ctrl + f استفاده نماييد.

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 − 9 =

فهرست

سلام دانشجوی عزیز؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش انجام تحلیل آماری یا مشاوره یا سوال) واتساپ می باشد. زیرا لازم است قبل از هر پاسخی، فایلهای ارسالی شما بررسی شوند. فایلهایی مثل پرسشنامه، داده ها، مدل و فرضیات و امثال آن. یا اینکه به متخصص مربوطه ارجاع گردید.

تحلیل آماری اطمینان شرق

Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید: