پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک ملت
 •  پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک سامان
 • داراي تاييديه صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشيم. کليک نماييد
  logo-samandehi

فروشگاه کتاب و محصولات تحليل آماري

در اين بخش کتاب هاي تجريه و تحليل آماري و محصولات نرم افزاري اين گروه تحليل آماري عرضه مي گردد.
کتابها و بسته هاي نرم افزاري ذيل توسط کارشناسان خبره و با تجربه اين گروه و بر اساس تجربيات چندين ساله در رفع نياز پژوهشگران و دانشجويان محترم و ابتکار عمل، با زحمت فراوان تهيه شده و هر گونه کپي برداري از اين محصولات و فروش آن در ساير سايتها اخلاقا و شرعا مجاز نمي باشد. ضمنا اين محصولات داراي پشتيباني تلفني مي باشد. پس از پرداخت که به راحتي از طريق درگاه اينترنتي بانک ملت انجام مي گردد، مي توانيد نسبت به دانلود فايل مربوطه اقدام نماييد. اين سايت داراي نماد اعتماد الکترونيک مي باشد و اميدواريم بتوانيم رضايت شما محقق و دانشجوي گرامي را فراهم نماييم و گامي در جهت فرآگير شدن فرهنگ تحليل آماري در کشور برداشته باشيم. هر گونه پيشنهاد و انتقاد در خصوص محصولات را از طريق ايميل به ما اعلام نماييد.
با توجه به ثبت کامل تراکنش ها در درگاه اینترنتی بانکی، لطفا هنگام خرید نام و مشخصات خویش را کامل درج نمایید و در صورتی که بعد از خرید به هر دلیلی موفق به دانلود نشدید به ما ایمیل بزنید تا فایل محصول خریداری شده را از طریق ایمیل برای شما ارسال نماییم.

دعوت از اساتید و دانشجویان آمار برای عرضه کتابهای خود در این فروشگاه

از تمامي متخصصان علم آمار در سراسر کشور دعوت مي کنم چنانچه محصولي قابل عرضه در اين فروشگاه دارند، با ما تماس بگيرند. رونق اين فروشگاه گامي مهم در جهت توليد بيشتر و کيفي تر محصولات تحليل آماري در کشور خواهد بود.
از آنجایی که چاپ کتاب مقرون به صرفه اقتصادی نمی باشد، عرضه فایل پی دی اف کتاب در این محل هزینه ای برایشان نخواهد داشت اما به نحوه گسترده ای موجب توزیع مناسب کتاب در سراسر کشور و استفاده تمامی طالبان علم قرار خواهد گرفت. ضمن آنکه مصرف کننده نهایی نیز با قیمت پایین تری کتاب را دریافت خواهد کرد.
قابل ذکر است در صورت نیاز ارسال نسخه چاپی کتاب ها با پست را نیز در فرآیند کاری خود تعریف خواهیم کرد.
ضمنا از آماری های توانمند و متخصص نیز دعوت می شود نسبت به تهیه نرم افزارهای پر کاربرد و جزوات آموزشی اقدام و در این سایت به معرض فروش بگذارند.

 نرم افزار تعيين حجم نمونه

در اين نرم افزار که با اکسل نگاشته شده است هر آنچه را که در خصوص تعيين حجم نمونه نياز داريد، از محاسبه با فرمول کوکران گرفته تا توضيح کامل روش به کار رفته و متن لازم توضيحات لازم براي قيد نمودن در تحقيق و يا پايان نامه آمده است.
امکانات اين پکيج محاسبه حجم نمونه به قرار زير است:

 • ارائه توضيحات متني کافي و کامل در خصوص چيستي فرمول کوکران (ککران)، چگونگي محاسبه حجم نمونه با اين فرمول، پيش فرض هاي لازم براي انتخاب حجم نمونه، و در نهايت متني که شما به عنوان توضيحات متني لازم در خصوص محاسبه حجم نمونه به پايان نامه و تحقيق خويش اضافه نماييد (اين متن به صورت فايل ورد در بسته ارائه شده موجود مي باشد). منبع متن مذکور نيز براي درج در پايان نامه ذکر شده است.
 • محاسبه حجم نمونه با دقت و با ذکر جزئيات محاسباتي لازم و با توجه به توضيحات متني اشاره شده در بند يک. مي توانيد با تنظيم دلخواه مقدار خطا و حجم جامعه به حجم نمونه مورد نظر خويش برسيد.
 • پشتيباني تلفني و ارائه توضيحات لازم در صورت سوال از طرف شما در خصوص شيوه نمونه گيري کوکران يا ککران.
 • جدول تعيين حجم نمونه مورگان در اين بسته ارائه شده است. در اين جدول کافي است با تطابق حجم جامعه، حجم نمونه را تعيين نماييد.
 • بسته نمونه گيري مذکور فاقد زمان انقضا بوده و براي تمامي پژوهشهاي آتي شما که نياز به تعيين حجم نمونه خواهد داشت مناسب خواهد بود.
 • وجود فونت در بسته تحويل گرفته شده که از بهم ريختگي متون جلوگيري نموده و باعث زيبايي محيط کاربري مي گردد.
 • قيمت اين محصول فقط 8 هزار تومان مي باشد. اين بخش از پژوهش يا پايان نامه خويش را با قوت و اطمينان به پايان ببريد.
 • اگر با تعيين حجم نمونه سر و کار داريد و هنوز در خريد اين محصول مردد هستيد، ابتدا نسخه رايگان اين محصول را از لينک زير دانلود نماييد و سپس در خصوص خريداري اين نرم افزار کاملا کاربردي تصميم بگيريد: دانلود نسخه رايگان نرم افزار تعيين حجم نمونه با فرمول کوکران
 • چنانچه به اين شيوه مايل نيستيد، مي توانيد تعيين حجم نمونه تحقيق يا پايان نامه خود را به ما بسپاريد. براي اين کار کافي است به ما ايميل بزنيد. توجه داشته باشيد که انتخاب حجم نمونه بهينه باعث صرفه جويي در هزينه هاي شما هنگام تکميل پرسشنامه و برداشت اطلاعات ميداني مي گردد.

جهت خريد نرم افزار تعیین حجم نمونه روي سبد خريد روبرو کليک کنيد، بعد از پرداخت از طريق درگاه بانکي (فقط 8 تومان)، لينک دانلود را دريافت خواهيد نمود. از اين نرم افزار لذت ببريد! پرداخت

 کتاب سريهاي زماني با minitab

کتابهاي فارسي موجود در رابطه با سريهاي زماني بيشتر به مباحث تئوري پرداخته اند. اما در عمل براي برازش يک مدل ساده به داده ها و برآورد پارامترهاي آن و بررسي شايستگي مدل ناگزير به استفاده از نرم افزار مي باشيم.
نرم افزارهاي متعددي در اين رابطه وجود دارند که به منظور تجزيه و تحليل سري هاي زماني مي توان از آنها استفاده کرد. يکي ازاين نرم افزارها که در مبحث سري هاي زماني قابليتهاي نسبتا خوبي دارد و بصورت گسترده از آن استفاده مي شود نرم افزار MINITAB مي باشد.
در تدوين اين کتاب از نرم افزارMINITAB 14 استفاده شده است. ويرايش 14 اين نرم افزار به نسبت ويرايشهاي قديمي تر آن از نظر گرافيکي توانايي هاي بيشتري دارد و نمودار هاي زيباتري ارائه مي دهد.

 • اين کتاب براي کليه علاقه مندان سري هاي زماني که مي خواهند اين مبحث را به زباني ساده و همراه با نرم افزار بياموزند مفيد خواهد بود. در اين کتاب با پرهيز از بسياري مباحث تئوري و با ارائه مثالهاي واقعي متنوع سعي شده است بيشتر به مدل سازي سري هاي زماني يا به عبارتي توصيف رفتار سري به زبان رياضي توجه شود.
 • در همين راستا پس از مباحث پايه اي که در فصلهاي اول تا چهارم مطرح شده است، در فصل پنجم بطور مفصل به مدل سازي سري هاي زماني پرداخته شده است. در اين فصل، 15 مثال متنوع که عمدتا واقعي مي باشند مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته است. روشي که در مدل سازي سري هاي زماني در اين کتاب مورد توجه قرار گرفته است روش باکس و جنکينز مي باشد. اين روش در عمل براي مدل سازي بسياري از سري هاي زماني مفيد است و بطور گستردهاي از آن استفاده مي شود.
 • با مطالعه اين مثالها انتظار مي رود خواننده محترم بتواند با استفاده از نرم افزار يک سري زماني را مورد تجزيه و تحليل قرار داده ومدل مناسبي را که به خوبي توصيف کننده رفتار آن باشد تشخيص دهد.
 • اين کتاب توسط تحليلگر توانمند شرکت داده پردازي آماري اطمينان شرق، آقاي مصطفي خرمي (فارغ التحصيل رشته آمار از دانشگاه فردوسي مشهد) نگارش شده که مورد تاييد علمي استاد شناخته شده و بزرگ رشته آمار دانشگاه فردوسي مشهد، يعني آقاي دکتر ابولقاسم بزرگنيا قرار گرفته است. براي آشنايي بيشتر با اين کتاب، فصول و فهرست مطالب کتاب و صفحات اول آنرا مي توانيد رايگان از لينک زير دانلود نماييد:
 • دانلود فهرست مطالب و فصول کتاب تجزيه و تحليل سريهاي زماني با نرم افزار ميني تب
 • مطالب و صفحات اين کتاب که به صورت فايل پي دي اف ارائه خواهد شد قابل پرينت گرفتن مي باشد. تعداد صفحات کتاب 350 صفحه بوده و با جزئيات کامل و کاملا عملي شيوه انجام تکنيک هاي سري زماني با ميني تب را آموزش تصويري مي دهد. حجم فايل دانلود شده که به صورت زيپ شده است حدود 10 مگ مي باشد. قابل ذکر است نسخه چاپي اين کتاب به اتمام رسيده و موجود نيست.
 • قيمت اين کتاب فقط 12 هزار تومان مي باشد. براي خريد کتاب (نسخه الکترونيکي) کافي است از طريق لينک زير نسبت به واريز وجه از طريق درگاه امن سايت ما اقدام نماييد. پس از واريز مبلغ، لينک دانلود کتاب براي شما فعال خواهد شدا. از اين کتاب لذت ببريد!

جهت خريد کتاب تجزيه و تحليل سري هاي زماني با نرم افزار ميني تب روي سبد خريد روبرو کليک کنيد، بعد از پرداخت از طريق درگاه بانکي (فقط 12 تومان)، لينک دانلود را دريافت خواهيد نمود پرداخت

 کتاب آمار کاربردي با minitab

حتما از بين افرادي که به اين وب سايت مراجعه مي کنند هستند افرادي که مايلند به فنون تجزيه و تحليل آماري و آزمون فرضيات تحقيق مسلط شوند و علاوه بر اين بتوانند تحليل آماري مورد نياز خويش را با يک نرم افزار آماري توانمند به انجام برسانند.
نرم افزار ميني تب، نرم افزاري شناخته شده و کامل مي باشد که مي توان به کمک آن انواع و اقسام روشها و آزمون هاي آماري و چارت ها را به انجام رساند و گونه هاي مختلف نمودارهاي تحليلي و توصيفي و چارت ها را ترسيم نمود. در اين کتاب پس از بيان مباحث علمي موضوع، شيوه اجرا با نرم افزار minitab به همراه درج تصاوير منوها و محيط اين نرم افزار و با ذکر مثالهاي متنوع بيان خواهد شد.

 • در فصل اول، اين کتاب به شيوه اي بسيار کاربردي شما را با محيط نرم افزار ميني تب آشنا مي کند، وارد کردن داده ها و ويرايش و ذخيره کرده داده ها را آموزش مي دهد، و بيان مي دارد که چگونه محاسبات رياضي را با اين نرم افزار مي توان انجام داد.
 • در فصل دوم کتاب، آمار توصيفي و چگونگي ترسيم انواع نمودارها، جداول و شيوه محاسبه آماره هاي توصيفي بيان شده است.
 • در فصل سوم مفاهيم توليد داده هاي تصادفي، محاسبه ويژگي هاي تابع هاي احتمال و چگونگي ترسيم تابع هاي چگالي و مقايسه ي توزيع هاي مختلف آمده است.
 • در فصل چهارم با عنوان آزمون فرض و فاصله اطمينان، مفاهيم آمار استنباطي، انواع آزمون فرض ها و شرايط به کار بردن آنها، تعيين فاصله اطمينان براي پارامترهاي ميانگين، نسبت و واريانس بيان شده است. هر جايي که آزموني با ميني تب گرفته شده، تحليل خروجي آن نيز قيد شده است.
 • در فصل پنجم کتاب، ارتباط بين متغيرها مورد بحث قرار گرفته و اين مفاهيم با جزئيات لازم در محيط نرم افزار ميني تب بيان مي گردد: متغيرهاي مستقل و وابسته، تعيين تحليل مناسب در حالت دو متغيره، تحليل رگرسيون و همبستگي، تحليل واريانس، تحليل جداول توافقي. .
 • اين کتاب توسط مشاور ارشد خبره شرکت داده پردازي آماري اطمينان شرق، آقاي دکتر رحيم محمودوند (دکتري رشته آمار و استاد دانشگاه بوعلي سيناي همدان) و همچنين خانم دکتر نفيسه فارسي مود (استاد دانشگاه پيام نور) و آقاي دکتر حسين حسني (استاد دانشگاه بورن موس انگلستان) تاليف شده است و ما به عنوان مشاور در زمينه تحليل آماري، آنرا به تمام دانشجويان رشته آمار و علاقه مندان به مبحث تحليل آماري توصيه مي کنيم.
 • کتاب آمار کاربردي با ميني تب، 207 صفحه و در پنج فصل مي باشد. نسخه الکترونيکي اين کتاب به فرمت pdf که به راحتي قابل مطالعه و پرينت گرفتن مي باشد، از طريق اين فروشگاه اينترنتي آماري قابل خريداري است.
 • قيمت اين کتاب فقط 12500 تومان مي باشد. براي خريد کتاب (نسخه الکترونيکي) کافي است از طريق لينک زير نسبت به واريز وجه از طريق درگاه امن سايت ما اقدام نماييد. پس از واريز مبلغ، لينک دانلود کتاب براي شما فعال خواهد شد. از اين کتاب خوب لذت ببريد!

جهت خريد کتاب آمار کاربردی با مینی تب روي سبد خريد روبرو کليک کنيد، بعد از پرداخت از طريق درگاه بانکي (فقط 12500 تومان)، لينک دانلود را دريافت خواهيد نمود پرداخت