تحلیل آماری

امکان ارائه خدمات تحلیل آماری به محققان و محصلین افغان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات تخصصی "اطمینان شرق"
  4. chevron_right
  5. امکان ارائه خدمات تحلیل آماری به محققان و محصلین افغان

با توجه به اینکه هم اکنون امکان واریز وجه برای متقاضیان در افغانستان فراهم شده است، آمادگی داریم خدمات خود را به کلیه متقاضیان در این کشور ارائه نماییم.

افغانستان، همسایه همیشگی ایران با زبان مشترک

افغانستان کشوری دوست و همسایه در شرق ایران است و ریشه های مشترک بین دو کشور بسیار زیاد است بگونه ای که چنانچه تاریخ را ورق بزنیم متوجه می شویم که در زمان نه چندان دور، در اصل این دو کشور یکی بودند.

اینجانب شخصا دوران دبستان خود در شهر مشهد را به یاد می آورم که در کالاسهای درس و در مدرسه، در کنار خود دوستان خوبی از مهاجرین افغانی داشتیم. خصوصا به خاطر می آوردم که اکثرشان درس قرآن را بهتر از ما ایرانی ها بلد بودند!

هم اکنون نشانه هایی از حرکت رو به رشد علمی در این کشور دیده می شود. و قطعا آمار و فرهنگ آماری یکی از ابزارهای لازم برای حرکت علمی است.

متقاضیان در افغانستان به دلیل تسلط بر زبان گفتاری و نوشتاری فارسی به راحتی امکان بهره گیری از خدمات این شرکت آماری را دارند. با مشاهده فیلمهای این شرکت در سایت آپارات این مساله را تایید خواهید نمود.

ارائه خدمات تخصصی آماری به اساتید و محصلین افغانستان

این شرکت آماری با توجه به قرار گیری در دومین کلان شهر ایران (مشهد) و نزدیکی آن به کشور افغانستان (فاصله بسیار کم بین شهر های مشهد و هرات) و با در نظر گرفتن زبان مشترک بین دو ملت، آمادگی ارائه خدمات تخصصی آماری به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در افغانستان را دارد. و در زمینه مشاوره آماری با استفاده از واتساپ و یا حضوری آمادگی دارد.

در حقیقت هر نوع خدماتی که به ایرانیان ارائه می دهیم، قابل ارائه به مردم افغانستان می باشد، اعم از بسته های آموزشی آمار و نرم افزارهای آماری یا ارائه خدمات تحلیلی (خصوصا تحلیل آماری پایان نامه ماستری (تیزس ماستری) و دکتورا برای محصلین افغان).

تحلیل آماری حسب نیاز با برنامه آماری spss و یا سایر برنامه های آماری دیگر (مانند Lisrel, smart pls, eviews, expert choice, Amos) انجام می شود.

شکی نیست توسعه و ارتقای فرهنگ آماری و استفاده بیشتر از نرم افزارهای آماری در افغانستان منجر به افزایش توسعه و پیشرفت علمی در این کشور خواهد شد.

از فضای این وب سایت و سایر وب سایتهای “اطمینان شرق” استفاده نموده و در خصوص نرم افزار یا روش آماری مد نظر خویش اطلاعات کافی بدست آورید. برای سفارش خدمات نیز می توانید به ما واتساپ (به شماره 989155136129+ ) و یا ایمیل بزنید (etminan2@iran.ir) یا تلفنی تماس (با شماره های ذکر شده در پایین صفحات سایت) بگیرید.

شیوه پرداخت وجه هزینه تحلیل آماری توسط متقاضیان در افغانستان

خدمات این شرکت آماری به صورت الکترونیکی و از طریق فضای وب سایت و فضای مجازی صورت می گیرد. چنانچه شما در کشور افغانستان به خدمات و آموزشهای ما نیاز داشته باشید، هم اکنون این امکان به خوبی برای شما فراهم است و از این پس مانعی بین ارتباط علمی و آماری بین این شرکت و متقاضیان در افغانستان وجود ندارد.

برای دریافت بسته های آموزشی ویدئویی این شرکت می توانید به راحتی به حساب اعلام شده توسط این شرکت در افغانستان، وجه (بر حسب دالر یا واحد پولی افغانستان AFN) را واریز و آنگاه با ارائه رسید نسبت به دریافت لینک دانلود آموزش اقدام نمایید.

برای دریافت خدمات انجام تجزیه و تحلیل آماری با انواع نرم افزارهای آماری نیز می توانید از طریق واتساپ یا ایمیل یا از منو سفارش تحلیل در وب سایت های این شرکت نسبت به ثبت درخواست تحلیل اقدام نمایید. پس از بررسی و توافق بر روی قیمت، برای واریز می توانید از طریق حساب اعلامی زیر نسبت به پرداخت اقدام نمایید (بر حسب واحد پول افغانی یا دلار) و از طریق ایمیل و یا واتساپ فایل تحلیل انجام شده را دریافت نمایید.

شماره حساب مربوط به ارائه خدمات آماری در کشور افغانستان به قرار زیر است (برای یادداشت می توانید از اطلاعات زیر با موبایل خود عکس بگیرید):

شماره حساب 1009511000605 به نام آقای شمس الحق فضل (shamsulhaq) در غضنفر بانک، شعبه هرات برای واریز وجه بر حسب واحد پولی افغانی (پول رایج افغانستان – AFN).

شماره حساب 1009512000742 به نام آقای شمس الحق فضل (shamsulhaq) در غضنفر بانک، شعبه هرات برای واریز وجه بر حسب واحد پولی دلار آمریکا (USD) .

برای دریافت بسته های آموزشی ویدئویی، رسید واریز وجه را به این شماره واتساپ نمایید: 989155136129+ (آقای فرشچی) – و برای دریافت خدمات تجزیه و تحلیل آماری با نرم افزارهای آماری، رسید را به این شماره واتساپ نمایید: 989198180991+ (خانم دهقان)

البته بدیهی است چنانچه به طریقی به حسابهای ایرانی امکان واریز وجه داشته باشید، امکان دریافت وجه خدمات یا آموزش های ویدئویی از طریق پول رایج ایران (ریال) نیز فراهم است.

چگونگی محاسبه بهای بسته های آموزشی (محصولات دانلودی) “اطمینان شرق”

برای محاسبه هزینه و بهاء هر کدام از بسته های آموزشی ویدئویی که در سایتهای مختلف این شرکت مشاهده می نمایید، ، بر حسب واحد پولی افغانی، کافی است مبلغ آن بر حسب تومان را تقسیم بر عدد 100 نمایید تا قیمت آن بر حسب افغانی بدست آید. مثلا محصول آموزشی ای که قیمت آن 20.000 تومان است معادل 200 افغانی خواهد شد.

برای محاسبه هزینه بسته ها بر حسب دالر نیز کافی است مبلغ آن بر حسب تومان را تقسیم بر عدد 8000 نمایید. مثلا محصول آموزشی که قیمت آن 20.000 تومان است، بر حسب دالر 2.5 دالر آمریکایی می باشد.

بهترین راه ارتباط با ما واتساپ است

پیام رسان واتساپ (WhatsApp) رایج ترین پیام رسان در افغانستان نیست. اما با توجه به فیلتر بودن تلگرام و فیس بوک در ایران، بهترین راه ارتباط با ما می باشد. لطفا برای ارتباط با این شرکت آماری نسبت به نصب و استفاده از آن اقدام نمایید.

چه خدمات آماری ای توسط این شرکت قابل ارائه به محصلان در افغانستان می باشد؟

این شرکت آماری در خصوص نرم افزارهای زیر خدمات آموزش غیر حضوری و همچنین قبول سفارشات تجزیه و تحلیل آماری و انجام تحلیل فصل 4 پایان نامه ها و مقالات را متقبل می گردد:

نرم افزار SPSS – نرم افزار Minitab- نرم افزار EViews – نرم افزار ExpertChoice- نرم افزار Lisrel- نرم افزار SmartPls- نرم افزار Sas – روش تحقیق و نمونه گیری

در این وب سایت، برای سفارش انجام تحلیل آماری با نرم افزار مد نظر به منو خدمات ما و برای خریداری بسته های آموزشی – ویدئویی به منو بسته های آموزشی مراجعه نمایید. خدمات حضوری نیز با هماهنگی قبلی انجام می شود.

آموزش حضوری و خصوصی نرم افزارهای آماری در مشهد

با توجه به نزدیکی بسیار شهر مشهد به کشور افغانستان، و فاصله بسیار کم مشهد تا هرات، این امکان فراهم شده است تا به صورت خصوصی آمار و نرم افزارهای آماری ذکر شده در بخش قبل به متقاضیان افغانستانی آموزش داده شود. کلاسها در دفتر این شرکت در شهر مشهد برگزار می گردد.

هزینه آموزش مطابق هزینه ای است که از متقاضیان ایرانی اخذ می گردد. برای اطلاعات بیشتر به این شماره ( 989155136129+ ) واتساپ بزنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هفده + 3 =

فهرست

سلام؛

1- بهترین راه ارتباط با ما (سفارش انجام تحلیل آماری یا سایر درخواستها) واتساپ می باشد.

2- برای خریداری بسته های آموزشی این سایت بهتر است ابتدا در سایت عضو شوید تا امکان دانلود آموزشها را در آینده نیز داشته باشید. البته بدون عضویت نیز می توانید به راحتی و با اطمینان خاطر نسبت به خریداری آموزشها اقدام نمایید. چنانچه مشکلی پیش آمد در واتس اپ پاسخگو خواهیم بود.

3- براي جستجو در میان کامنت ها از ctrl+f استفاده کنيد. ضمنا امکان جستجو در محتوای سایت از نوار بالای صفحات وجود دارد.

تحلیل آماری اطمینان شرق

Open chat
1
سلام. چنانچه قصد سفارش تحلیل دارید، می توانید از طریق واتس آپ {09198180991} با ما ارتباط بگیرید.
روی آیکن واتس آپ کلیک کنید:
Powered by