پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک ملت
 •  پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک سامان
 • داراي تاييديه صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشيم. کليک نماييد
  logo-samandehi

برآورد هزینه تحلیل آماري و پرداخت اينترنتي آن

در اينجا در خصوص شيوه هاي پرداخت حق الزحمه تحليل و همچنين بدست آوردن برآوردي از حق الزحمه صحبت خواهيم نمود.

شيوه هاي پرداخت هزينه تجزيه تحليل آماري

شيوه هاي متنوع پرداخت حق الزحمه تحليل به قرار زير است؛
قابل ذکر است تمامي اين امکانات براي حداکثر صرفه جويي در زمان شما پژوهشگر گرامي و پرداخت امن و مطمئن متقاضيان محترم فراهم شده است:

 • کليک بر روي آرم بانک ملت يا بانک سامان در بالاي صفحات سايت براي پرداخت مطمئن با درگاه اينترنتي بانک ملت يا سامان. کليه تراکنش ها،‌ حتي موارد انصرافي، در اين درگاه به خوبي ثبت مي گردد.
  پس از قطعي شدن پرداخت، شماره هاي پيگيري را براي ما ارسال نماييد

 • مراجعه به سايت اينترنتي بانک خويش و يا مراجعه به دستگاه خودپرداز براي انتقال کارت به کارت. شماره حسابها و کارتهاي بانکي در ادامه آمده است. تمامي حسابها به نام سيد مجتبي فرشچي مي باشد.
بانک ملت شماره حساب :77113638 شماره کارت :6104,3378,6050,5922
بانک ملی شماره حساب : 0101620530003 شماره کارت : 6037,9914,5650,1315
بانک مسکن شماره حساب : 710069699050 شماره کارت : 6280,2314,3551,9821
بانک سامان شماره حساب :9302,800,192562,1 شماره کارت :6219,8610,2122,0305

برآورد هزينه و تعرفه تحليل آماري

پژوهشگران و دانشجويان محترم؛ خريداري خدمت تحليل آماري همانند خريداري يک محصول فيزيکي استاندارد نيست که در خريد آن فقط به عامل قيمت توجه داشته شود. براي انجام موفق تحليل آماري پايان نامه عوامل زيادي دخيل هستند.
چه بسا شما فردي را بيابيد که ادعا نمايد مي تواند اين کار را با قيمتي کمي ارزان تر از ما براي شما انجام دهد اما بعد از گذشت يک ماه متوجه شويد که وي توانايي انجام صحيح اين کار را ندارد در نتیجه علاوه بر وجه پرداختي يک ماه زمان و وقت شما در چنين موقعيت حساسي هدر رفته است که خود هزینه سنگینی است.
عامل تجربه کاري در انجام تجزيه و تحليل آماري بسيار مهم است و به نظر ما از تحصيلات مهمتر مي باشد. ممکن است فردي مدرک کارشناسي ارشد يا دکتري آمار داشته باشد اما واقعا نتواند به عنوان مشاور آماري کمکي به شما نمايد. زيرا همه آنچه که تحليلگران ما طي سالها تجربه اندوخته اند و براي يادگيري آن تلاش کرده اند در کلاسهاي دانشگاه آموزش داده نمي شود.


برآورد حق الزحمه تجزيه تحليل آماري بر اساس تعداد فرضيات تحقيق، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه و همچنين تعداد و نوع آزمون آماري استفاده شده در تحليل آماري تعيين مي‌گردد.
با توجه سوالات متعدد متقاضيان محترم، به عنوان يك پيش فرض، حداقل و حداکثر هزينه تحليل آماري پايان نامه دانشجويي به صورت زير برآورد مي‌گردد.
اکيدا درخواست مي گردد براي اطلاع دقيق از هزينه تجزيه تحليل پايان نامه يا پژوهش خويش، يک ايميل با موضوع استعلام قيمت و زمان انجام تحليل براي ما ارسال نماييد. طي زماني کمتر از يک روز کاري به شما خواهيم گفت که درخواست شما را با چه قيمتي و در چه مدت زماني انجام خواهيم داد.
مي توانيد با کليک بر روي تصوير سبد خريد به درگاه پرداخت اينترنتي اين گروه وارد شده و نسبت به پرداخت هزينه انجام تجزيه و تحليل آماري اقدام نماييد.:

تحلیل پژوهش يا تحقيق مختصر با يك آماره از 25 هزار تومان پرداخت
تحلیل پايان نامه مقطع كارداني و كارشناسي از 90 تا 270 هزار تومان پرداخت
تحلیل پايان نامه مقطع كارشناسي ارشد از 180 تا 370 هزار تومان پرداخت
تحلیل پايان نامه مقطع دكتري از 230 تا 720 هزار تومان پرداخت

شرايط تحليل آماري ارائه شده:

 • قيمتهاي اعلام شده فوق براي ارائه تجزيه و تحليلي كامل، مفصل و با تمامي جزئيات مي‌باشد (شرح كامل خروجي نرم افزار و استنباط از آن) كه به صورت فايل نرم افزار Word كه به راحتي قابل اضافه نمودن به متن پژوهشنامه مي باشد، ارسال خواهد شد.
 • ارقام فوق فقط يك برآورد از حق الزحمه مي‌باشد و قيمت نهايي پس از كسب اطلاعات بيشتر از نحوه كار و به صورت توافقي تعيين مي‌گردد.
 • اول تحليل آماري اوليه را دريافت كنيد بعد تسويه حساب کامل نماييد. اين امر نهايت اطمينان را براي دانشجو به ارمغان مي آورد.
 • تحليل توصيفي و نمودارها و جداول آماري مورد نياز به عنوان جزئي از گزارش نهايي شركت ارائه مي‌گردد.
 • در صورت درخواست متقاضي محترم امکان ارائه فاکتور و تاييديه دريافت وجه توسط داده پردازي اطمينان شرق(با درج مهر داده پردازی در فاکتور) وجود دارد.
 • حق الزحمه شركت به شماره حساب هاي اعلام شده فوق قابل واريز مي باشد (از طريق درگاه اينترنتي پرداخت بانکي و يا از طريق امکانات جديد انتقال وجه اينترنتي در سايت بانکهاي کشور يا انتقال وجه توسط دستگاههاي خودپرداز اين کار به آساني امکان پذير است)
 • از آنجايي که فعلا ماليات بر ارزش افزوده پرداخت نمي کنيم، از متقاضيان نيز دريافت نمي گردد.
 • پس از پرداخت وجه، هر گونه اعلام نارضايتي احتمالي از جانب متقاضي محترم بررسي خواهد شد. در صورت عدم رفع نقص از طريق سامانه پيامک 3000491029 مستقيما به مديريت پيام دهيد. مطمئن باشيد مساله پيگيري جدي و رفع خواهد شد.
 • به تجزيه و تحليل ارائه شده توسط اطمينان شرق،‌ کاملا مي توانيد اعتماد نماييد. زيرا ما از نظر فني و حرفه اي داراي گواهي صلاحيت از مرکز آمار ايران بوده و از تحليلگراني با تجربه که فارغ التحصيل رشته آمار هستند استفاده مي کنيم.