پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک ملت
 •  پرداخت هزينه تحليل آماري با درگاه بانک سامان
 • داراي تاييديه صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشيم. کليک نماييد
  logo-samandehi

جایزه دارید!! اگر تحلیلگر آماری مطمئن تر از ما یافتید!

مجوزها و تاییدیه های ما برای ارائه خدمات تجزیه و تحلیل آماری به قرار زیر است:


داراي تاييديه صلاحيت از مرکز آمار ايران مي باشيم

مرکز آمار ايران به عنوان متولي رسمي و قانوني موضوع آمار و تحليلهاي آماري در کشور، صلاحيت ما براي انجام تجزيه و تحليلهاي آماري و ارائه خدمات تخصصي آماري، به ارگان ها، سازمان ها و کليه اشخاص حقيقي و حقوقي را تاييد نموده است.
با کليک بر روي لينک زير مي توانيد تاييديه ارائه شده به ما که به امضاي رئيس مرکز آمار ايران رسيده است را ملاحظه نماييد:

مشاهده تاييديه صلاحيت اطمينان شرق توسط مرکز آمار ايرانما مايليم مشتري و خريدار خدمات ما، هنگام مراجعه به ما:

 • بداند ما دقيقا که هستيم و وي دقيقا با چه شخص يا اشخاصي در فضاي مجازي قصد کار دارد
 • بداند محل فيزيکي ما کجاست
 • اگر پژوهشگر نياز به مراجعه حضوري به ما را داشت بداند به کجا بايد مراجعه کند
 • محقق از دريافت خدمات کامل پس از پرداخت وجه اطمينان حاصل کند
 • مشتري از برگشت وجوه در صورت عدم دريافت خدمات و گارانتي بهره مند گردد
 • محقق مطمئن گردد اطلاعات، داده ها و نتيجه آزمايشات ذي قيمت وي به فرد ديگري فروخته نخواهد شد و اطلاعات وي کاملا محرمانه حفظ مي گردد
 • مشتري از امنيت سايت و تراکنش هاي مالي آن خاطر جمع باشد

در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه های مجازی را برعهده دارد.
با توجه به موارد فوق، برای رفع نگرانی محققانی که می خواهند کار خویش را به گروهی مطمئن و قابل اعتماد بسپارند ، اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیک در ارائه خدمات پردازش و تحليل آماري، از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت نموده ایم (قابل مشاهده در بالاي صفحات وب سایت) . توصیه موکد مراکز امنيتي این است که خرید کالا و خدمات اینترنتی تنها از سایتهایی صورت پذیرد که دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشند.

logo-samandehi

نماد ساماندهي نشان دهنده اين است که هويت متصدي اين وب سايت احراز شده است و همچنين صلاحيت متقاضي براي انجام اين کار تاييد شده است. مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به عنوان یکی از واحدهای سازمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، اقدام به صدور نماد ساماندهي براي وب سايتها مي نمايد. با توجه به مراحل کار، فرآيند اخذ اين مجوز سخت، زمان بر و پيچيده مي باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید برخي سایت ها و فروشگاه هاي اينترنتي برتر در ایران هنوز موفق به دریافت این نماد نشده اند!

به جهت اطمينان بخشي بيشتر به شما پژوهشگر و دانشجوي گرامي، ما اين نماد را نيز اخذ نموديم تا اعلام نموده باشيم که مايليم در "تحليل آماري" بهترين در سراسر ايران باشيم.


آرم ثبت شده شرکت داده پردازي آماري اطمينان شرق

نمادها و تاييديه هاي فوق جاي خود باقيست، اما مايليم به اطلاع برسانيم که شيوه تعاملي که ما با دانشجويان و محققان داريم، روشي است که بيشترين آرامش خاطر را براي آنان به ارمغان مي آورد.
اين شيوه کار بهترين روش تعامل و اطمينان بخشي به متقاضيان محترم مي باشد.
شيوه کار ما به اين صورت است که ابتدا به صورت رايگان درخواست و سفارش متقاضي محترم بررسي شده و قيمت و زمان انجام کار اعلام مي گردد. در صورت توافق، بخشي کوچکي از مبلغ توافق شده دريافت و تحليل اوليه براي محقق ارسال مي شود تا وي بتواند آنرا بررسي نموده، به استاد راهنما و يا ناظر پروژه خويش عرضه نمايد، آنگاه تنها پس از تاييد شيوه کار و صحت روش آماري به کار رفته، نسبت به تسويه کامل الزحمه ما اقدام نمايد.
بدين ترتيب دانشجويان و محققان براي تحليل آماري تحقيقات خويش، کوچکترين نگراني را نخواهند داشت.

شعار ما اين است: تخصصي ترين و قابل اطمينان ترين در کشور؛ براي خدمات تجزيه و تحليل آماري

شرکت داده پردازی آماری اطمینان شرق

نام داده پردازی آماری اطمینان شرکت به عنوان یک شخصیت حقوقی به شماره ثبت 19161 و شناسه ملی 10380346961 در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است. این وب سایت متعلق به این شرکت آماری می باشد. این شخصیت حقوقی به عنوان یک خدمت دهنده تخصصی در حوزه تحلیل آماری کشور با توجه به داشتن کد اقتصادی و مجوزهای لازم آماده عقد قرارداد با سایر شخصیت های حقوقی, ادارات دولتی, ارگان ها , شهرداریها و شرکتهای دولتی و خصوصی در سراسر ایران می باشد. آرم قرمز رنگ ما به عنوان علامت تجاري ثبت شده این شرکت در اداره مالکيت معنوي قوه قضائيه می باشد که در تمامی وب سایتهای متعلق به شرکت آماری اطمینان شرق مشاهده می شود.
برخی از عناوین موضوع فعالیت این شرکت آماری دانش محور به شرح زیر می باشد:

 • انجام تحليل هاي تخصصي آماري بر روي اطلاعات يا داده هاي حاصل از پرسشنامه
 • انجام داده کاوي و تحليل داده هاي حجيم
 • اجراي نظرسنجي ها
 • اجراي طرح ها و پروژه هاي آمارگيري
 • تهيه گزارشات آماري مديريتي


آرم ثبت شده شرکت داده پردازي آماري اطمينان شرق
حداقل سابقه کار تحلیلگران ما 5 سال می باشد. مدرک تحصیلی آنان نیز کارشناسی ارشد در رشته آمار و از دانشگاههای شهید بهشتی تهران و فردوسی مشهد می باشد. در صفحه (درباره ما) می توانید مدرک تحصیلی مدیریت اطمینان شرق و مشخصات تحليلگران و نيروهاي خبره آماري ما را ملاحظه نمایید.تحليل آماري سالم

آمار علمي است که هنگام تصميم گيري در قبول و يا رد فرضيات تحقيق و يا تجزيه و تحليل داده ها، مورد استفاده اکثريت رشته هاي دانشگاهي قرار گرفته و از آنجايي که در اکثر اين رشته ها تعداد واحد درسي آماري به ميزان کافي گنجانده نشده، از دانشجو انتظار نمی رود و یا اینکه دانشجو قادر نيست هنگام انجام پايان نامه به تنهايي از عهده روشهاي پيچيده و سنگين آماري و نرم افزارهاي متنوع آن برآيد، لذا اکثريت اساتيد راهنما اخذ مشاوره در بخش تحليل آماري پايان نامه را از يک مشاور آماري مطمئن و متخصص بلا اشکال مي دانند، اما از آنجايي که مايل نيستيم در کسب و کار خويش، که قرار است سالها آنرا انجام دهيم، کوچکترين خدشه اي به نظام آموزشي کشور وارد شود، تصميمات زير در هيات مديره اين شرکت اتخاذ شده است:

 • هيچ گونه تحقيق آماري يا پروژه آماري آماده فروخته نخواهد شد.
 • تمامي اطلاعات دريافتي از دانشجويان و محققين گرامي (مانند داده ها، پرسشنامه، پروپوزال و فصول پايان نامه) محرمانه تلقي شده و در اختيار سايرين قرار نخواهد گرفت.
 • درخواست خدمات از جانب دانشجويان در حال تحصيل در رشته آمار فقط در زمينه تدریس خصوصی نرم افزار spss و مشاوره و آموزش تلفني نرم افزارهاي آماري پذيرفته مي شود و خروجي نرم افزار تحويل نخواهد شد.
 • در خصوص ساير رشته ها (غير از رشته آمار) در مواردي که استاد راهنما اصرار دارد تجزيه و تحليل آماري و يا مدل سازي معادلات ساختاري توسط خود دانشجو انجام گردد، خدمات ما به اين دسته از دانشجويان مشروط به موارد زير است: الف- دانلود و نصب نرم افزار آماري، ب- خروجي گرفتن از نرم افزار توسط دانشجو با توجه به دريافت آموزش تلفني و راهنماي کار با نرم افزار که در اختيار وي قرار خواهد گرفت. بديهي است ضمانت اجراي بند 4 توجه و کنترل استاد راهنما مي باشد.